Satış Politikası

WEB SİTESİ KULLANIMI SÖZLEŞMESİ

Taraflar:

Sunucu Sağlayıcı: Adı: Starwolf Medya Telefon Numarası: 5462000466 E-posta Adresi: starwolfmedya@gmail.comö

Kullanıcı: Adı / Firma Adı: [Kullanıcı Adı veya Firma Adı] Adresi: [Kullanıcı Adresi] Telefon Numarası: [Kullanıcı Telefon Numarası] E-posta Adresi: [Kullanıcı E-posta Adresi]

Sözleşme Konusu:

Bu sözleşme, Starwolf Medya tarafından işbu sözleşmede belirtilen hizmetlerin Kullanıcı'ya sağlanmasını içerir. Sözleşmenin konusu, web paketinin 1 yıllık kullanım hakkının satın alınmasıdır.

Sözleşmenin Süresi:

Bu sözleşme, Kullanıcının Starwolf Medya sitesi üzerinden Satın Alma formunu doldurup onaylaması ile başlar ve Kullanıcının seçtiği alan adının altında Web Sitesi’nin kurulumunun yapılarak yayına girmesiyle geçerlilik kazanır ve 1 yıl boyunca devam eder.

Ücret ve Ödemeler:

Web sitesi satış fiyatı ve ödeme koşulları, satın alma formunda belirtilmiştir. Kullanıcı, belirtilen ücreti kredi kartı veya banka havalesi ile ödemesi sonucu 7 gün içerisinde Web Sitesi aktif edilir.

Hizmetler:

  • Starwolf Medya tarafından sunulan hosting alanına belirtilen 1(adet) domain dns tanımlaması yapılır.
  • Web sitesi tasarımında Kullanıcı, Starwolf Medya'nın ücretsiz sunduğu temalardan birini seçerek kullanır.
  • Kullanıcıya tahsis edilen web alanı ve trafik limitlerinin aşılması durumunda ekstra alan, trafik veya özel sunucu belirlenen ücret karşılığında tahsis edilir.

Tarafların Hak ve Sorumlulukları:

  • Kullanıcı, Web Sitesi’ni sözleşme süresi boyunca kullanma hakkına sahiptir ve üçüncü şahıslara devredemez.
  • Kullanıcı, Web Sitesi içeriğinden tamamen kendisi sorumludur ve T.C. yasalarına aykırı içerik yayınlayamaz.
  • Starwolf Medya, Kullanıcının hizmetine sunduğu Web Sitesi’nin teknik devamlılığını ve çalışabilirliğini taahhüt eder.

Sözleşmenin Feshi:

Kullanıcı, kullanım süresi sonunda Web Sitesi hizmetini yenilemezse sözleşme feshedilmiş sayılır. Starwolf Medya, Kullanıcının sözleşmeye aykırı kullanımı tespit etmesi durumunda sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.

Ceza:

Bu sözleşme şartlarında olabilecek anlaşmazlıklarda Bursa mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler.